Koupit Call of Duty Vanguard PS5. Call of Duty Vanguard PS5 CD klíč, nejlepší srovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Call of Duty Vanguard PS5 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Call of Duty Vanguard PS5 přímo na PS5.

Aktuální nejnižší cena za klíč Call of Duty Vanguard PS5 V Čechách je Kč 271.16

Call of Duty Vanguard

Call of Duty Vanguard je prvotřídní střílečka pro jednoho hráče. Jedná se o osmnáctý celkový díl série Call of Duty. Vytvořil jej americký vývojář videoher s názvem Sledgehammer games.

Hratelnost

Tato hra má údajně téměř srovnatelnou mechaniku hraní v jiné hře ze série Call of Duty, Modern warfare. Má nové herní funkce, které umožňují hráči použít v boji více taktický přístup, jako je rozuzlení zničitelných environmentálních prvků nebo vytvoření nových cest ke splnění cílů lezením po stěnách.

Režim hry pro více hráčů je nastaven tak, aby měl dvacet map, z nichž 16 bude obsahovat základní herní režimy, zatímco zbytek map bude obsahovat nově značkový herní režim s názvem Champion Hill.

Hlavním cílem kopce Champion je přežít co nejdéle, aby byl považován za posledního muže stojícího v režimu hry zdarma pro všechny. Hráči kombinují taktiku a strategii v rychlém střílení.

Dvanáct životů bude sdíleno mezi osmi herními týmy napříč čtyřmi inscenovanými mapami, které jsou speciálně vyrobeny na zakázku z těchto sérií Call of Duty. V případě, že dojde k vyčerpání životů, hra skončí a turnaj vyhraje poslední družstvo, které má prodloužené životy.

Novou a speciální funkcí je bojová stimulace, která umožní hráčům ovládat střídmost a hustotu základních herních režimů pro více hráčů. Hráči si také mohou vybrat ze tří stimulačních filtrů, které upřednostňují jejich hraní. Patří mezi ně Tactical, Assault a Blitz.

Má také nově upgradovaný anti-cheat systém. Předvojová série také vrací zombie mód.