Koupit Dragon’s Dogma 2 PS5. Dragon’s Dogma 2 PS5 CD klíč, nejlepší srovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Dragon’s Dogma 2 PS5 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Dragon’s Dogma 2 PS5 přímo na PS5.

Aktuální nejnižší cena za klíč Dragon’s Dogma 2 PS5 V Čechách je Kč 1307.34

Vítejte v dlouho očekávaném pokračování, „Dragon’s Dogma 2“, kde se vydáte na epické dobrodružství v této singleplayer, narativně řízené akční RPG sérii. Hráči jsou vyzváni, aby si vybrali svůj vlastní zážitek – od vzhledu svého Zvoleného, přes povolání, skladbu své družiny, způsob přístupu k různým situacím a mnoho dalšího. Nyní, v této dlouho očekávané pokračování, vás čeká hluboký a prozkoumatelný fantasy svět „Dragon’s Dogma 2“.

Na vaší cestě vás budou doprovázet Pawns

Během vaší cesty vás budou doprovázet Pawns, tajemné bytosti z jiných světů, v dobrodružství tak jedinečném, že se budete cítit, jako byste byli doprovázeni ostatními hráči, i když jste na své vlastní dobrodružství. Všechny tyto prvky jsou dále zdokonaleny pomocí technologie fyziky, umělé inteligence (AI) a nejnovější grafiky, aby vytvořily opravdu ponořující fantasy svět v „Dragon’s Dogma 2“.

Příběh začíná v podzemní věznici

Příběh začíná v podzemní věznici, kde se ozývá hlas Draka v mlze ztracených vzpomínek. Vystupte, Zvolený, a postavte se mi, v souladu s dogmatem tohoto světa. Mezi oblastmi lidí a bestií musí hrdina naplnit svůj zapomenutý osud.

Jaké dogma vidí vaše srdce vašimi očima?

Je to příběh toho, kdo zabije Draka a uchvátí trůn.

Akce, která vyzývá vaši kreativitu

Držte meče, luky a zpívejte kouzla. Povolání v „Dragon’s Dogma 2“ vám dávají možnost přistoupit k boji tak, jak si přejete.

Společnost ve vašem singleplayer zážitku

Hráči si mohou přizpůsobit svého hlavního Pawna, který vždy bude doprovázet vašeho Zvoleného, a uzavřít smlouvu s až 2 dalšími Pawns od jiných hráčů prostřednictvím sítě.

Čelíte monstrům v tomto světě

Mimo hranice města se setkáte s různými monstry, která obývají zemi. Budete muset rozhodnout, zda se zapojíte do bojů, nebo najdete alternativy; buďte si vědomi sestavy svého týmu, terénu kolem vás a monster, se kterými se setkáte.

Obyvatelé tohoto světa

Cestovatelé, obchodníci, vojáci a další lidé vedou své každodenní životy. Zaměření na své vlastní cíle a motivace projevují různé emoce. Někdy vás mohou vést k úkolu, přistoupí k vám a požádají o laskavost.

Vyvinuto společností CAPCOM Co., Ltd.

Žánr: akční RPG

„Dragon’s Dogma 2“ je mistrovským dílem akčního RPG pečlivě vyvinutým společností CAPCOM Co., Ltd. Ponořte se do světa, kde vaše volby formují osud hrdiny vybraného k zabíjení Draka a uchvátění trůnu.

Najděte všechny dostupné prodejce pro Dragon’s Dogma 2 PS5 a kupte si Dragon’s Dogma 2 PS5. Porovnejte je zde a najděte nejlepší ceny, které vám ušetří čas i peníze!

Nechte si hru Dragon’s Dogma 2 PS5 doručit až domů nebo si pořiďte Key Code / herní účet nebo účet PSN a aktivujte si ji v síti PlayStation 5 (PS5).

Všichni dostupní prodejci jsou testováni a ověřováni našimi zaměstnanci, abychom zajistili, že dostanete hru, za kterou jste zaplatili.

Svůj nákup můžete ohodnotit a zrecenzovat přidáním komentáře na stránce s recenzí obchodu.

Užijte si nejlepší nabídky pro Dragon’s Dogma 2 PS5 s Keysforsteam.cz