Koupit Just Dance 2024 Nintendo Switch. Just Dance 2024 Nintendo Switch CD klíč, nejlepší srovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Just Dance 2024 Nintendo Switch key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Just Dance 2024 Nintendo Switch přímo na Nintendo Switch.

Aktuální nejnižší cena za klíč Just Dance 2024 Nintendo Switch V Čechách je Kč 405.2

Just Dance 2024 vstupuje jako nejnovější přírůstek do série tanečních her založených na rytmu, vytvořených a distribuovaných společností Ubisoft. Tato hra byla oficiálně oznámena 12. června 2023 během prezentace Ubisoft Forward, čímž se stala šestnáctým dílem dlouholeté série. Tato verze, navazující na úspěch Just Dance 2023, byla spuštěna 24. října 2023 a pokračuje v tradici pravidelného ročního aktualizování plného nových písní a funkcí.

Hratelnost

V Just Dance 2024 se účastníci zapojují tím, že napodobují taneční pohyby zobrazené na obrazovce instruktorem a vybírají skladby pomocí mobilní aplikace hry. Pro nadšence Nintendo Switch je také možnost použití ovladačů Joy-Con pro pohlcující zážitek. Tato edice nejen zachovává základní prvky, které si fanoušci zamilovali, ale také představuje inovativní funkce v rámci centra Just Dance. Zejména funkce „Sdílení písní“ umožňuje uživatelům v různých verzích volnou výměnu skladeb a poskytuje univerzální přístup k celému katalogu Just Dance+ a jeho pravidelným aktualizacím. Navíc hra zlepšuje interakci s možností sledování kamery prostřednictvím mobilní aplikace, využívající přední kameru k podpoře vybraných sólových písní z edic z let 2023 a 2024.

Kouzelný příběh: „Tanec se Labutí“

„Tanec se Labutí“ slouží jako okouzlující pokračování příběhu „Vstup do Tančících Vesmírů“ z předchozí edice. V této ságě se antagonistka Night Swan vydává na mstu, uchvátila unikátní diskokouli patřící Wanderlust. S její pomocí nejen chytla Saru z reálného světa, kterou zkřivila temná magie, ale také útočí na Brezzianu a Mihalyho v jejich doménách. Night Swan se snaží přesvědčit svého syna, Jacka Rose, nabídnutím vize o dominanci, ale narazí na odpor. Když Wanderlust, Brezziana a Mihaly vstoupí do Night Swanova království za odvážnou záchrannou misí, také podléhají jejímu vlivu a stanou se zajatci na jejím plavidle. V zákrutu osudu se Mihaly podaří varovat Jacka a nastavit scénu pro dramatický střet, přestože Jack zpožděně dorazí, zatímco loď odplouvá.

Najděte všechny dostupné prodejce pro Just Dance 2024 Nintendo Switch a kupte si Just Dance 2024 Nintendo Switch. Porovnejte je zde a najděte nejlepší ceny, které vám ušetří čas i peníze!

Nechte si Just Dance 2024 Nintendo Switch doručit až domů nebo si pořiďte Key Code / herní účet nebo účet Nintendo Switch a aktivujte si ho na Nintendo eShopu.

Všichni dostupní prodejci jsou testováni a ověřováni našimi zaměstnanci, abychom zajistili, že dostanete hru, za kterou jste zaplatili.

Svůj nákup můžete ohodnotit a zrecenzovat přidáním komentáře na stránce s recenzí obchodu.

Užijte si nejlepší nabídky pro Just Dance 2024 Nintendo Switch s Keysforsteam.cz