Koupit Super Mario Party Nintendo Switch. Super Mario Party Nintendo Switch CD klíč, nejlepší srovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Super Mario Party Nintendo Switch key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Super Mario Party Nintendo Switch přímo na Nintendo Switch.

Aktuální nejnižší cena za klíč Super Mario Party Nintendo Switch V Čechách je Kč 648.48

Super Mario Party, živá party videohra vytvořená společností NDcube a vydaná společností Nintendo, představuje významný skok v Mario Party ságě jako jedenáctý díl pro konzoli Nintendo Switch. Oslavovaná jako revoluční restart, obnovuje oblíbené prvky ze svých předchůdců a zároveň plynule zaplétá inovativní prvky. Její globální vydání 5. října 2018 přineslo úžasný prodej 1,5 milionu kopií během prvního měsíce. Do 31. prosince 2023 dosáhla monumentálního milníku, když se prodalo přes 20,34 milionu kusů po celém světě a zajistila si tak své místo mezi deseti nejlepšími prodejci pro danou platformu. Po svém úspěchu byla v roce 2021 představena hra Mario Party Superstars, která připomíná klasické mapy a původní herní formuli.

Klasická Hra s Moderním Nádechem

Super Mario Party po desetileté pauze obnovuje tradiční, tahovou hratelnost, kterou fanoušci milovali, odchyluje se od směru od Mario Party 9. Optimalizovaná pro konzoli Nintendo Switch podporuje hra jednu Joy-Con kontroler na účastníka, což činí multiplayerové seanse přístupnějšími. Příběh staví Maria a jeho společníky na cestu k určení konečné Super Star, s Bowserem a jeho kohortou, kteří výzvu zpochybňují. Soudci Toad, Toadette a Kamek zahajují oslavy a připravují scénu pro angažovanou soutěž.

Zábavná Dynamika Deskové Hry

Hlavní režim „Mario Party“ pozývá až čtyři soutěžící, aby samostatně prošli hrou na desce, s každým tahem určeným hodem kostkou. Různé prostory na desce ovlivňují štěstí hráče, od změn počtu mincí po spouštění speciálních událostí. Po každém kole se hráči zapojují do jedné z 80 různorodých miniher, testují své dovednosti v různých formátech a využívají různé ovládací schéma, včetně pohybu a HD Rumble. Vítězství závisí na strategickém získávání hvězd a efektivním řízení mincí, s přidáním unikátních, jednorázově použitelných předmětů a kostek specifických pro postavy, které přidávají hloubku do strategické hry.

Rozšíření Zážitku z Party

Super Mario Party rozšiřuje své přitažlivosti s několika multiplayerovými režimy nad standardní nabídku. „Partner Party“ přeinterpretuje týmové lov hvězd s volným pohybem po desce, zatímco „River Survival“ kladě důraz na spolupráci prostřednictvím vzrušujících navigačních výzev na rychle plynoucí řece. „Sound Stage“ staví hráče proti sobě v rytmických soutěžích, a „Toad’s Rec Room“ využívá více konzolí Switch pro inovativní, rozšířené herní plochy. Jednohráčský režim „Challenge Road“ poskytuje komplexní maraton miniher s dodatečnými cíli, který je plně odemčen po vyzkoušení všech miniher.

Inovace v Online Multiplayeru

Super Mario Party poprvé v sérii představuje schopnosti online multiplayeru. Režim „Online Mariothon“ nabízí kurátorský výběr miniher pro vzdálené soutěže, kompletní s žebříčky a odměnami. Původně omezená hra obdržela významnou aktualizaci v dubnu 2021, která vylepšila online dostupnost zahrnutím režimů deskových her a širšího výběru miniher, což dále obohacuje online zážitek s přáteli nebo v chráněných lobbích s heslem.

Rozsáhlý Seznam Postav

Super Mario Party se chlubí nejrozsáhlejším seznamem postav v sérii, představující oblíbence fanoušků a představující nováčky jako jsou Diddy Kong, Pom Pom, Goomba a Monty Mole ve hratelném obsazení. S Bowserem účastnícím se jako hratelná postava poprvé nabízí hra rozmanitý výběr avatarů, obohacující party o různé herní styly a strategie.

Toto obnovení série Mario Party s Super Mario Party nejen oslavuje bohatou historii franšízy, ale také otevírá cestu pro její budoucnost, spojením nostalgických herních prvků s čerstvými inovacemi, aby poskytlo komplexní a zábavný zážitek z party her.