Koupit key Battlefield 2042. Battlefield 2042 EA App PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Battlefield 2042 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Battlefield 2042 přímo na EA App PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Battlefield 2042 V Čechách je Kč 97.96

Battlefield 6 můžete také zakoupit a aktivovat pomocí klíče Steam nebo klíče Epic Games

Battlefield 6 je střílečka z pohledu první osoby vyvinutá společností DICE a vydaná společností Electronic Arts. Tato hra je velkým návratem k totální válce vyvinuté franšízou. Hráč se ocitne ve světě nepořádku, který se odehrává v blízké budoucnosti, kde se musí přizpůsobit a překonat bezprecedentní bojiště charakterizovaná epickou destrukcí, aby přežili. Hráči mají k dispozici špičkový arzenál, který mohou použít na bojištích, přičemž podporují maximálně 128 hráčů.

Proč je tato hra epická

Podpora až 128 hráčů, dynamicky se měnící bojiště, dynamické počasí, nebezpečí pro životní prostředí a rozsáhlé mapy bojišť jsou jen některé z důvodů, proč je Battlefield 2042 považován za velkolepý projekt. Battlefield 2042 také vidí návrat režimů Conquest a Breakthrough. Ikonický režim Conquest se vyskytuje napříč sektory, které se skládají z několika vlajek, místo aby se soustředily pouze na jednotlivé kontrolní body. Návrat módů Breakthrough vidí dva týmy; Útočníci a obránci se účastní epických bitev, jejichž cílem je dosáhnout konečného cíle. Každý sektor pojme obrovské množství hráčů, což hráčům umožňuje vyvíjet strategie a další doprovodné možnosti, jak tlačí na dosažení svých bojových cílů. Režim Breakthrough také umožňuje hráčům přístup do oblastí zajetí prostřednictvím různých vstupních míst a také nabízí různé typy taktických přístupů v těchto epických bitvách.

Platforma řízená komunitou

Battlefield 2042 je dodáván s portálem Battlefield Portal, platformou řízenou komunitou, která umožňuje hráčům měnit pravidla hry a objevovat nové a neočekávané bitvy. Portál nabízí nekonečné možnosti, hráči mohou mimo jiné měnit pravidla, přizpůsobovat si zbraně a získávat nové vybavení. Hráči mohou také zažít nostalgii při přehrávání her jako Battlefield 1942, Battlefield: Bad Company 2 nebo Battlefield 3.

Zakoupit Battlefield 6