Koupit key FIFA 22. FIFA 22 EA App PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte FIFA 22 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát FIFA 22 přímo na EA App PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč FIFA 22 V Čechách je Kč 138.64

FIFA lze také zakoupit pro klienta Steam pomocí klíče Steam.

FIFA 22 přijde letos pozdě – ale to už si uvědomujete. EA Sports vydala píseň i tanec o nových herních vlastnostech hry FIFA 22, ale co je pro tuto hru nového? V tomto článku vysvětlím některé zajímavé změny, které byly v této vzrušující hře provedeny.

Přejděte dolů, porovnejte ceny a kupte si klíč FIFA 22.

Nové funkce FIFA 22

HyperMotion

HyperMotion je inovativní herní technologie, od které se očekává revoluce v této hře. Bude zahrnovat kombinaci zachycení pohybu v reálném čase, což zlepšuje způsob, jakým se týmy a hráči pohybují napříč hrou. Dvacet dva profesionálních fotbalistů se zúčastnilo projektu, kde se postavili na hřiště v oblecích Xsens. Výsledkem bylo, že společnost EA Sports zaznamenala nebývalé množství „vysoce kvalitních údajů o skutečném pohybu člověka“.

FIFA 22 se může pochlubit nejmodernějším algoritmem strojového učení, který dokáže zjistit přibližně 9 milionů snímků záběrů a vytvářet nové animace v reálném čase. Celkem bude FIFA 22 obsahovat více než 4 000 nových animací.

Animace

Pro brankáře existují výrazné obnovovací animace. EA Sports slibuje, že ve hře nabídne spolehlivější uložení. Brankáři jsou nyní těžší porazit a existují nové animace pro sbalení míče poté, co brankář zachránil.

Pravá fyzika míčů

Hra FIFA 22 obsahuje skutečnou fyziku míče v poslední i současné generaci, která ovlivňuje trajektorii míče. Přesouvání míče z jedné strany hřiště na druhou je nyní určitě životaschopnější a loftové přihrávky nacházejí spoluhráče v prostoru. To ohromující dovnitř můžete poslat i na vnější přihrávku řízenou Ronaldinhem!

Výbušný sprint

Obě verze hry FIFA 22 budou obsahovat nový výbušný sprint, který je ve hře jedinečný. Výbušný sprint ovlivňuje rychlost zrychlení hráče, když sprintujete vpřed po přímce (nefunguje, pokud jdete bokem nebo dozadu). Záměrem je, abyste cítili výbušný sprint s velkou nesmírností, protože váš hráč rychle zrychluje. K tomu dochází, když máte a nemáte míč. Existuje však výzva – je velmi snadné ji přestřelit. Proto musíte svůj sprint přiměřeně načasovat.

Taktika útoku

FIFA 22 slibuje novou útočnou taktiku napříč celou deskou. Útočné taktiky bude možné zvolit odlišně od své obranné a útočné poloviny. Můžete si například vybrat přímou přihrávku na polovině soupeře a držení na své polovině.

Dovednostní pohyby a statistiky

Letos byly do FIFA 22 přidány čtyři nové tahy dovedností-dovednost čtyř dotyků (užitečné, pokud jste na postranní čáře), falešná otočka, první otočení a zručný můstek. Jedná se o dovednosti poprvé, což znamená, že 90% těchto dovedností lze použít k ovládání míče. Nemůžete však použít dovednosti, které se nedotýkají míče nebo můstku dovedností.

FIFA 22 také nabídne více statistik pro hráče k analýze jejich herních informací. To zahrnuje společnou statistiku očekávaných cílů a podrobnější údaje, jako jsou vaše přihrávky, vaše střely, kde jste procházeli, pozice, které vaši hráči zaujímají, abychom jmenovali alespoň některé.

EA Sports také usilovně pracuje na vyřešení problému s řešením hráče a neodvádění míče zpět, což je problém, který byl v předchozích hrách FIFA převládající. Očekává se, že určité změny zvýší „férovost hry“. Co to přesně znamená? Skvělým příkladem je situace, kdy EA Sports vylepšuje vynucené manuální záhlaví do dalších nastavení. Mezi očekávané změny patří také bloky a fyzická kondice hráčů.

Komentátor

EA Sports oznámila, že Alex Scott, bývalý profesionální fotbalista, který kdysi hrál za ženský tým Arsenalu, bude první dámou komentátorkou v historii hry. Během hry bude nabízet živé zprávy o gólech s hlavním týmem komentátorů Derekem Raem a Stewartem Robsonem.

Krycí hvězda FIFA 22

EA Sports potvrdilo, že Kylian Mbappe z Paris Saint Germain se po loňském vystoupení na obálce FIFA 21 opět vrátí jako hlavní hvězda FIFA 22. Oficiální twitterový účet EA Sports zveřejnil na obálce Ultimate Edition obrázek francouzské hvězdy.