Koupit EA Play dárkovou kartu, EA Play kredit v Porovnání cen

Přejeďte níže právě teď, abyste mohli porovnat ceny a koupit dárkovou kartu EA Play levně! Po zakoupení vám dárková karta EA Play umožní okamžitě uplatnit kód digitální dárkové karty na váš účet.

Aktuální nejnižší cena za klíč EA Play V Čechách je Kč 55.27

„EA Access se nyní nazývá EA Play – nový název a nový vzhled, ale stále stejné výhody.“ Nové jméno a nový vzhled, ale se stejnými výhodami.

Máte již ČLENSTVÍ EA ACCESS?

Neboj se. Zachováte si členství se všemi výhodami. Nyní jste však členem EA Play namísto EA Access v závislosti na platformě, na které se nacházíte.

Jsou možné následující možnosti:

EA Play 1 měsíc
EA Play 3 měsíce
EA Play 12 měsíců

Upozornění:

Tyto přístupové kódy EA jsou POUZE PRO XBOX ONE. NEFUNGUJÍ s Xbox 360.

Proč byste si měli zakoupit EA Access na našem webu

Naše přístupové kódy EA jsou 100% spolehlivé.

Máme nejlevnější digitální přístupové kódy EA na trhu.

Doručování e-mailem: Náš dodavatel vám po zaplacení zašle přístupové kódy předplatného EA přímo na vaši e-mailovou adresu.

24hodinový živý chat a vynikající zákaznický servis v případě problémů nebo dotazů ohledně přístupu EA nebo jiných digitálních kódů.

Nejlevnější EA Access pro váš Xbox

Pokud hledáte levné přístupové kódy EA, jste na správném místě! Jak EA 1 Month, tak EA 12 Months jsou k dispozici na našem webu, oba se spoustou slev (až 10 %!).

Pokud platnost vaší sezónní vstupenky EA vypršela, možná budete chtít tyto výhody využívat déle. Pokud si chcete své hry užít ještě více, je dobré vědět, že EA Cards existují.

Vaše permanentka EA vypršela, ale přesto chcete tyto výhody využívat? Pak si kupte přístupové karty EA. EA Access vám poskytuje výhody a jedinečný obsah se všemi hrami namísto konkrétní hry.

Co je to EA Access?

EA Access je členský program, který vám jako členovi umožňuje hrát více her za méně peněz, ale pouze na Xbox One. Za pouhých 4,99 € můžete trezor používat neomezeně několik měsíců; neustále se rozrůstající sbírka 10+ skvělých her a připravovaných her EA po omezenou dobu před vydáním. Navíc získáte exkluzivní 10% slevu na všechny digitální nákupy EA na Xbox One *, včetně nákupů her, předobjednávek, rozšiřujících balíčků, bodů Ultimate Team Points a všeho mezi tím.

* Někdy platí podmínky, omezení a výjimky.

Jak se připojím k EA Access?

Podrobné pokyny pro připojení k EA Access pomocí aplikace Ea Access Hubb na Xbox One:

Přejděte na kartu Obchod na domovské obrazovce Xbox One a vyberte Aplikace. Poté vyberte Hledat a vyhledejte EA Access. Nainstalujte a spusťte (?) aplikaci EA Access Hub a propojte ji se svým účtem EA. Pokud nemáte účet EA, jednoduše postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete tento krok.

Na další obrazovce vyberte možnost Registrovat a poté vyberte svůj plán členství.

Po dokončení platby se vrátíte na obrazovku nákupu. Stisknutím „B“ na ovladači opusťte tuto obrazovku a vyberte „Přejít na domovskou stránku“.

Nákup členství EA Access v maloobchodě ve srovnání s nákupem na livecards.nl

Proč chodit až do obchodu, když si předplatné můžete vyndat z pohodlí domova na gauči?

Nezapomeňte také, že doručení probíhá přímo e-mailem, takže kód budete mít hned po zaplacení. Proces nákupu je opravdu jednoduchý. Neztrácejte ani vteřinu a začněte hrát znovu hned teď! Prodáváme také předplatné Xbox Live Gold za velmi nízké ceny.