Koupit Google Play dárkovou kartu, Google Play kredit v Porovnání cen

Přejeďte níže právě teď, abyste mohli porovnat ceny a koupit dárkovou kartu Google Play levně! Po zakoupení vám dárková karta Google Play umožní okamžitě uplatnit kód digitální dárkové karty na váš účet.

Aktuální nejnižší cena za klíč Google Play V Čechách je Kč 2.92

Kupte si kartu Google Play

Zůstatek na Google Play můžete rychle dobít pomocí karet Google Play. Na našem webu – oficiálním partnerovi Google Play – si můžete snadno koupit kartu Google Play online bez jakýchkoli servisních poplatků. Nepotřebujete kreditní kartu a karta Google je doručena okamžitě, takže digitální kód můžete použít hned.

Co je to karta Google Play?

Dárková karta Google Play je dárková karta, kterou můžete použít k nákupům v Obchodě Play. Můžete si vybrat mezi kartou Google Play v hodnotě 15 eur, 25 eur, 50 eur a 100 eur. Můžete si také zakoupit variabilní kartu Google Play. Můžete si vybrat hodnotu mezi 15 a 150 eury. Kartu obchodu Google Play si můžete zakoupit pro sebe nebo ji darovat někomu jinému. Karta Obchodu Play nemá žádné datum vypršení platnosti, a je tedy platná na dobu neurčitou.

Na co mohu použít kredit Google Play?

Svůj zůstatek v Obchodě Play můžete snadno dobít pomocí dárkové karty Google. Vše, co potřebujete pro zařízení Android a Chromebooky, najdete v Obchodě Play. Myslete na hry, filmy, hudbu, knihy (audioknihy a e-knihy) a další speciální aplikace pro váš telefon nebo tablet. Zůstatek v Obchodě Google Play můžete také použít k platbě za předplatné, například za Hudbu Google Play.

Jak získám kartu Google Play?

Ihned po zadání objednávky obdržíte dárkovou kartu Obchodu Play s digitálním kódem. Tento kód je viditelný na vaší obrazovce a je také ve vaší poštovní schránce. Obdržíte dárkový kód Obchodu Play s pokyny, abyste jej mohli kdykoli snadno uplatnit.

Jak mohu uplatnit svou kartu Google Play?

Kód Google Play můžete uplatnit několika způsoby:

Klikněte na kód a postupujte podle pokynů k automatickému zvýšení zůstatku na Google Play.
Svůj kód můžete také uplatnit na play.google.com/redeem.
Můžete také uplatnit prostřednictvím aplikace Obchod Play. Z nabídky vyberte Uplatnit.

Hodnota vašeho kódu se okamžitě přidá k vašemu zůstatku v Obchodě Google Play. Potřebujete pomoc s uplatněním kódu Google Play? Náš zákaznický servis můžete kontaktovat 7 dní v týdnu.

Jak mohu zkontrolovat zůstatek na Google Play?

Zajímá vás, jaký máte zůstatek na Google Play? Poté otevřete aplikaci Obchod Google Play a v nabídce vyberte „Platební metody“. Zde můžete zkontrolovat nebo doplnit svůj zůstatek na Google Play přímo pomocí dárkové karty Obchodu Play.