Koupit iTunes dárkovou kartu, iTunes kredit v Porovnání cen

Přejeďte níže právě teď, abyste mohli porovnat ceny a koupit dárkovou kartu iTunes levně! Po zakoupení vám dárková karta iTunes umožní okamžitě uplatnit kód digitální dárkové karty na váš účet.

Aktuální nejnižší cena za klíč iTunes V Čechách je Kč 42.36

App Store koupit kartu iTunes

Chtěli byste svůj App Store & amp; iTunes kredit? Pak si zakupte kartu iTunes online na našem webu. Protože na našem webu si můžete snadno koupit dárkovou kartu iTunes a váš digitální kód vám bude okamžitě doručen.

Co je App Store & amp; Karta iTunes?

App Store & amp; iTunes Gift Card je předplacená dárková karta, kterou můžete použít k nákupům v Apple App Store. Na našem webu si můžete vybrat mezi 15-eurovou, 25-eurovou, 50-eurovou, 100-eurovou nebo variabilní iTunes kartou v hodnotě od 15 do 150 eur. Kromě osobního použití můžete dárkovou kartu iTunes darovat také příteli nebo známému.

Co mohu dělat v App Store & amp; Kredit iTunes pro?

Karta App Store vám umožňuje dobít zůstatek na iTunes a poté přejít do App Store & amp; iTunes Store pro váš iPhone, iPad, MacBook nebo iMac. Můžete například zkontrolovat svůj App Store & amp; Kredit iTunes pro aplikace, hry, filmy, hudbu a e-knihy. Nebo pro zvýšení úložiště na iCloudu.

Jak získám svůj App Store & amp; Karta iTunes?

Po zakoupení App Store & amp; iTunes karta, okamžitě obdržíte svůj iTunes kód na obrazovku a do e-mailu. Kód lze navíc vždy nalézt na webu poskytovatele. Nesdílejte tento kód s cizími lidmi.

Jak mohu získat svůj App Store & amp; Kód iTunes?

Poté, co od nás obdržíte kód, musíte aktivovat kód iTunes v App Store.

Můžete jej uplatnit jednoduše kliknutím na kód.
Svůj kód můžete také uplatnit na adrese appstore.com/redeem.
Váš zůstatek Apple ID se po uplatnění automaticky zvýší.

Nyní můžete získat svůj nový App Store & amp; Kredit iTunes.

Jak mohu zkontrolovat zůstatek na Apple?

Chcete-li zkontrolovat zůstatek svého Apple ID, přejděte do obchodu App Store a klikněte na svůj účet v pravém horním rohu. Kredit se poté okamžitě zobrazí na vaší obrazovce.