Koupit Netflix dárkovou kartu, Netflix kredit v Porovnání cen

Přejeďte níže právě teď, abyste mohli porovnat ceny a koupit dárkovou kartu Netflix levně! Po zakoupení vám dárková karta Netflix umožní okamžitě uplatnit kód digitální dárkové karty na váš účet.

Aktuální nejnižší cena za klíč Netflix V Čechách je Kč 76.33

Kupte si dárkovou kartu Netflix

Chtěli byste dát Netflix sobě nebo někomu jinému? S dárkovou kartou Netflix můžete snadno obnovit nebo aktivovat předplatné bez kreditní karty. Všichni naši dodavatelé jsou oficiálními partnery Netflixu, takže si můžete být 100% jisti, že od nás obdržíte funkční kód Netflix.

Co je to dárková karta Netflix?

S dárkovou kartou Netflix si můžete snadno koupit a dobít kredit Netflix. Tento kredit můžete použít pro stávající předplatné Netflixu, ale můžete ho také použít k zahájení nového předplatného Netflix. Použijte dárkovou kartu Netflix pro sebe nebo udělejte laskavost někomu jinému. Můžete si vybrat mezi dárkovou kartou Netflix v hodnotě 25 eur a 50 eur a existuje variabilní předplacená karta Netflix, kde si můžete vybrat částku mezi 25 a 150 eury.

Co mohu dělat s dárkovou kartou Netflix?

Jednou z výhod používání dárkové karty Netflix je, že máte své výdaje pod kontrolou. Nejste vázáni žádnými měsíčními poplatky a můžete Netflix používat bez předplatného. Nepotřebujete kreditní kartu a náklady se automaticky odečítají ze zůstatku vaší dárkové karty.

Jak dlouho je mé předplatné Netflix platné?

Délka vašeho předplatného Netflix závisí na dárkové kartě Netflix, kterou si vyberete. Jakmile bude váš kredit téměř vyčerpán, obdržíte signál od Netflixu. Pokud chcete pokračovat ve sledování Netflixu, můžete si jednoduše zařídit prodloužení zakoupením nové dárkové karty. Máte nárok na bezplatnou zkušební verzi? Poté získáte měsíc navíc ke svému kreditu na Netflix a můžete sledovat Netflix po dobu jednoho měsíce zdarma.

Jak mohu sledovat Netflix?

Netflix je celosvětová streamovací služba, která vám umožní sledovat filmy, seriály a dokumenty kdykoli a kdekoli. Netflix můžete sledovat na chytré televizi, ale také na chytrém telefonu, tabletu, notebooku, PC a herní konzoli, jako je PlayStation nebo Xbox.

Jak získám kartu Netflix?

Po objednání voucheru Netflix okamžitě obdržíte na obrazovku a e-mailem jedinečný kód Netflix. Poté můžete snadno uplatnit svůj kód Netflix. Karty Netflix nemají datum vypršení platnosti, a proto nevyprší.

Jak uplatním svou dárkovou kartu Netflix?
Aktivace dárkové karty Netflix:

Přejděte na stránku netflix.com/redeem a zadejte kód Netflix.