Koupit Nintendo Switch Online dárkovou kartu, Nintendo Switch Online kredit v Porovnání cen

Přejeďte níže právě teď, abyste mohli porovnat ceny a koupit dárkovou kartu Nintendo Switch Online levně! Po zakoupení vám dárková karta Nintendo Switch Online umožní okamžitě uplatnit kód digitální dárkové karty na váš účet.

Aktuální nejnižší cena za klíč Nintendo Switch Online V Čechách je Kč 74.73

Karty Nintendo eShop, online hry Nintendo Switch

Ať už Nintendo eShop Card, digitální hry Nintendo Switch nebo Nintendo Switch Online: najdete je zde na našem webu. Ihned po zaplacení obdržíte svůj digitální kód, který pak můžete snadno aktivovat.

Co je karta Nintendo eShop?

Nintendo eShop Card je dárková karta, kterou můžete použít k dobití zůstatku na Nintendo eShopu. Tento Nintendo kredit můžete použít k nákupům v online obchodě Nintendo. Můžete si vybrat z následujících dárkových poukazů:

Nintendo eShop karta 15 eur
Nintendo eShop karta 25 eur
Nintendo eShop karta 50 eur

K čemu mohu používat karty Nintendo eShop?

Chcete dobít zůstatek na Nintendo eShopu? Nintendo eShop Card je jednoduchý způsob platby za objednání produktů Nintendo. Po uplatnění karty Nintendo eShop Card můžete nakupovat například digitální hry Nintendo, DLC, permanentky, nezávislé hry a předplatné. Ty lze stáhnout pro Nintendo Switch. Nakonec můžete dárkovou kartu Nintendo darovat také kamarádovi nebo známému. S dárkovou kartou Nintendo si pak mohou vybrat svůj oblíbený produkt v Nintendo eShopu.

Co je Nintendo Switch Online?

Nintendo Switch Online je předplatné Nintendo, které vám umožní hrát online na vašem Nintendo Switch. Můžete si vybrat členství Nintendo Switch Online na 12 měsíců nebo na 3 měsíce. Kromě toho se můžete také rozhodnout pro předplatné Nintendo Switch Online Family. To vám umožní sdílet výhody tohoto předplatného Nintendo Switch Online s osmi členy rodiny nebo přáteli.

Jaké jsou výhody předplatného Nintendo Switch Online?

Online hry na vašem Nintendo Switch
Přístup ke hrám Nintendo Entertainment System, známým také jako hry NES
Cloud úložiště pro zálohování herních dat
Aplikace pro chytré telefony pro hlasový chat s ostatními hráči
Exkluzivní nabídky a poukázky na hry

Jak obdržím své zakoupené karty a hry Nintendo?

Zakoupili jste si Nintendo eShop Card, předplatné Nintendo Switch Online nebo hru? Po dokončení platby se digitální kód tohoto produktu okamžitě objeví na vaší obrazovce a ve vašem e-mailu. Kód lze navíc vždy nalézt v účtu poskytovatele. Nesdílejte tento kód s cizími lidmi.

Jak mohu uplatnit svou kartu Nintendo a hrát hru Nintendo?

Kód na své kartě Nintendo můžete uplatnit přes internet a na konzoli.

Přes internet:

Přejděte na ec.nintendo.com/redeem a přihlaste se ke svému účtu.
Zadejte kód Nintendo a postupujte podle pokynů na obrazovce.