Koupit PlayStation Plus dárkovou kartu, PlayStation Plus kredit v Porovnání cen

Přejeďte níže právě teď, abyste mohli porovnat ceny a koupit dárkovou kartu PlayStation Plus levně! Po zakoupení vám dárková karta PlayStation Plus umožní okamžitě uplatnit kód digitální dárkové karty na váš účet.

Aktuální nejnižší cena za klíč PlayStation Plus V Čechách je Kč 63.86

Kupte si karty PSN, karty PS Plus a kredit PlayStation

Chtěli byste snadno dobít svůj zůstatek na PlayStationu pomocí karty PSN a nakupovat hry, doplňky nebo DLC z obchodu PlayStation Store? Nebo byste si chtěli koupit předplatné PS plus bez kreditní karty? Náš web porovnává oficiální prodejce síťových karet PlayStation Network a prodejce předplatného PlayStation Plus, takže si vždy můžete být 100% jisti, že získáte funkční kód PSN.

PSN Store Cards jsou k dispozici v následujících množstvích

Playstation Store karta 10 eur
Playstation Store karta 15 eur
Playstation Store karta 20 eur
Playstation Store karta 25 eur
Playstation Store karta 30 eur
Playstation Store karta 35 eur
Playstation Store Card 40 eur
Playstation Store karta 50 eur
Playstation Store karta 75 eur
Playstation Store karta 100 eur

Co je to karta PSN?

Karta PSN (PlayStation Network Card) je online karta, kterou můžete použít k dobití peněženky PSN. Můžete jej použít k nakupování v obchodě PlayStation Store, takže si můžete kdykoli během dne objednat nové hry pro PlayStation nebo atraktivní nabídky. Potřebujete k nákupu extra kredit PSN? Pak jednoduše navyšte svůj zůstatek pomocí karty PlayStation.

Co je to karta PS Plus?

PS Plus Card (PlayStation Plus Card) je online karta, která vám umožní snadno zakoupit nebo obnovit předplatné PS Plus. S tímto předplatným PlayStation můžete hrát online hry pro více hráčů s hráči z celého světa prostřednictvím vaší konzole. Členství PlayStation Plus nabízí ještě více výhod: Získáváte exkluzivní slevy a každý měsíc si můžete stáhnout řadu bezplatných her z obchodu PlayStation Store.

Na co mohu použít kredit PlayStation?

S kartou PSN můžete snadno nakupovat DLC, Season Passy a hry pro PS4 z obchodu PlayStation Store. Karta PlayStation Network Card vám navíc umožňuje zakoupit předplatné PlayStation Now, které vám umožní přístup ke stovkám her z knihovny PlayStation a hrám na vyžádání. Chtěli byste při hraní poslouchat svůj oblíbený playlist? Poté můžete použít svou dárkovou kartu PSN k nákupu předplatného Spotify, abyste toto členství propojili se službou PlayStation Music a mohli nepřetržitě poslouchat svou oblíbenou hudbu. A konečně, vaši dárkovou kartu PlayStation lze také použít k nákupům ve hře, jako je Fortnite V-Bucks.

Co jsou doplňky ve hře?

Doplněk je rozšíření existující hry. Můžete si například zakoupit herní kredit pro určité hry PlayStation 4. Myslete na FIFA Points, Apex Coins, Call of Duty Points a GTA 5 Shark Cards. Další formou doplňku je DLC (Downloadable Content). S DLC si koupíte další obsah pro existující hru.

Jak získám kartu PlayStation?

Jakmile dokončíte objednávku, obratem vám zašleme vaši PlayStation kartu s digitálním kódem. Tento kód obdržíte na svou obrazovku a e-mailem. Obdržíte svůj dárkový kód s kompletními pokyny, takže svůj kód PSN můžete vždy snadno uplatnit v obchodě PS Store.

Jak mohu uplatnit svůj kód PSN?

Svou síťovou kartu PlayStation Network a kartu PlayStation Plus můžete vyměnit prostřednictvím konzole PlayStation a obchodu PlayStation Store.

Prostřednictvím vaší konzole:

Přejděte do obchodu PlayStation Store na domovské obrazovce PlayStation.
Vyberte „Uplatnit kódy“ z nabídky na levé straně obrazovky.
Zadejte svůj PSN kód.

Prostřednictvím webu:

Přejděte na web PlayStation Store a ujistěte se, že jste přihlášeni.
Klepněte na název svého účtu, vyberte Uplatnit kód a zadejte svůj kód PSN.

Karty PSN a PS Plus budou po uplatnění automaticky přidány k vašemu účtu. Potřebujete pomoc s uplatněním kódů PlayStation? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.