Koupit Spotify dárkovou kartu, Spotify kredit v Porovnání cen

Přejeďte níže právě teď, abyste mohli porovnat ceny a koupit dárkovou kartu Spotify levně! Po zakoupení vám dárková karta Spotify umožní okamžitě uplatnit kód digitální dárkové karty na váš účet.

Aktuální nejnižší cena za klíč Spotify V Čechách je Kč 16.72

Koupit Spotify Premium

Spotify Premium vám umožní vychutnat si oblíbenou hudbu bez reklam. Nechcete se raději vázat na předplatné Spotify? Pak si kupte prémiové dárkové karty Spotify. Kreditní kartu Spotify je také hezké darovat příteli nebo známému!

Co je Spotify?

Spotify je online streamovací služba pro hudbu, podcasty a videa. S touto hudební službou máte odkudkoli přístup k milionům skladeb a dalšímu obsahu od hudebníků a umělců. Spotify je známé svou širokou nabídkou hudebních sbírek a je největší hudební službou vedle Apple Music, Google Play Music, Deezer, Tidal a Juke. Spotify můžete poslouchat na všech typech zařízení, jako je počítač, smartphone, TV, Xbox nebo PlayStation. Vyhledání a přehrávání hudby je zdarma, ale můžete se rozhodnout upgradovat na Spotify Premium a získat další možnosti.

Co je Spotify Premium?

Spotify Premium je placená verze Spotify a lze ji získat jako předplatné a jako dárkovou kartu. Kromě toho je také možné zakoupit rodinné předplatné Spotify, se kterým můžete uzavřít až 5 prémiových účtů. S členstvím na Spotify získáte mnoho výhod:

Poslouchejte jakoukoli skladbu, která se vám líbí.
Poslouchejte hudbu offline.
Žádné reklamní přestávky.
Neomezené skoky titulů.
Vysoce kvalitní zvuk.

Co je to prémiová dárková karta Spotify?

Chcete si koupit prémiové předplatné Spotify, ale nechcete se k němu vázat? S dárkovou kartou Spotify můžete dobít svůj zůstatek na Spotify kartou, abyste měli přístup ke všem výhodám Spotify Premium. K tomu nemusíte mít předplatné Spotify. To znamená, že nejste k ničemu vázáni a nemusíte ukládat žádné platební údaje ani je propojovat se svým účtem Spotify. Dárkovou kartu Spotify můžete také darovat kamarádovi nebo známému, aby mohli poslouchat Spotify bez předplatného bez reklamy. Na Keysforgames máme Spotify karty v hodnotě 10 eur, 30 eur a 60 eur. Tyto dárkové karty odpovídají 1 měsíci, 3 měsícům a 6 měsícům.

Jak získám dárkovou kartu Spotify?

Po zakoupení karty Spotify Premium obdržíte svůj kód okamžitě na obrazovku a do e-mailu. Navíc prémiový kód Spotify vždy najdete ve svém účtu. Nesdílejte tento kód s cizími lidmi. Po obdržení můžete uplatnit předplatné Spotify a uplatnit kód Spotify.

Jak mohu uplatnit svou dárkovou kartu Spotify?

Poté, co od nás obdržíte kód, musíte aktivovat prémiový kód Spotify.

Přejděte na spotify.com/redeem.
Přihlaste se pomocí svého účtu Spotify nebo si vytvořte účet.
Zadejte digitální kód Spotify a klikněte na Zadat kód.

Nyní můžete ihned začít používat své předplatné Spotify Premium.