Koupit Xbox Live Gold dárkovou kartu, Xbox Live Gold kredit v Porovnání cen

Přejeďte níže právě teď, abyste mohli porovnat ceny a koupit dárkovou kartu Xbox Live Gold levně! Po zakoupení vám dárková karta Xbox Live Gold umožní okamžitě uplatnit kód digitální dárkové karty na váš účet.

Aktuální nejnižší cena za klíč Xbox Live Gold V Čechách je Kč 117.28

Hrajete pravidelně hry na svém Xboxu a jste připraveni na nové funkce a možnosti? Pak je Xbox Live Gold určitě pro vás! Na Keysforgames najdete různé karty Xbox Live Gold, se kterými můžete Xbox Live Gold po určitou dobu používat. Využijte jedinečné slevy a nabídky a získáte přístup k exkluzivním funkcím!

Poznámka: Po aktivaci předplatného Xbox Live Gold již nemůžete používat kód Xbox Live! Pouze kódy Xbox Live Gold

Různé karty Xbox Live Gold

Každá karta Xbox Live Gold obsahuje jinou dobu trvání, takže se můžete sami rozhodnout, jak dlouho budete službu Xbox Live Gold používat. Můžete si vybrat členství na 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců, 12 měsíců nebo 24 měsíců. Na rozdíl od karet Xbox Live můžete jako zlatý člen Xbox Live využívat speciální nabídky, jako jsou Games with Gold a Deals with Gold. Díky těmto akcím si můžete každý měsíc stáhnout dvě hry zdarma a můžete si stáhnout hry se slevou. Sleva může být až 75%! To vám může ušetřit spoustu peněz, pokud rádi zkoušíte nové hry. S Xbox Live Gold můžete také využívat speciální funkce. Můžete například použít Smart Match s Xbox One, který používá algoritmy k výběru protivníků, kteří vyhovují vašemu hernímu stylu. Můžete také použít Home Gold, takže všichni členové rodiny mohou těžit z jednoho předplatného Xbox Live Gold! Členové rodiny mohou mimo jiné hrát vaše hry Games with Gold, aniž by to ovlivnilo vaši uloženou hru.

Koupit Xbox Live Gold

Kartu Xbox Live Gold si můžete snadno objednat na Keysforgames. Pokud jste si vybrali kartu, zadejte informace v horní části stránky. Krátce po zaplacení se kód objeví na vaší obrazovce a my vám jej zašleme e-mailem. Uplatněte tento kód na své vlastní konzoli Xbox a okamžitě použijte Xbox Live Gold!