Koupit key Alan Wake 2. Alan Wake 2 Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Alan Wake 2 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Alan Wake 2 přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Alan Wake 2 V Čechách je Kč 558.35

„Alan Wake II“ představuje významnou změnu oproti svému předchůdci. Zatímco původní hra Alan Wake kombinovala prvky akční adventury s hororovými motivy, tato pokračování se plně zaměřuje na žánr survival hororu a ponořuje hráče do nemilosrdné atmosféry strachu. Prozkoumáváte děsivý svět z pohledu třetí osoby jako Alan Wake nebo Saga Anderson, každý s vlastním příběhem pro jednoho hráče. Pořadí, ve kterém tyto příběhy probíhají, záleží na hráči, s výjimkou úvodních a závěrečných sekvencí, které lze hrát pouze jako Saga a Alan, odpovídajícím způsobem.

Osvětlete si cestu k přežití: Taktický boj a správa zdrojů

Ve stínech a nebezpečí, která číhají, spoléháte se na kombinaci palných zbraní a spolehlivé baterky, abyste bojovali proti svým nadpřirozeným nepřátelům. Baterku lze „zaměřit“, aby odhalila zranitelnosti nepřátel, ale používejte ji opatrně, protože se vybije při každém použití. Správa zdrojů je klíčová, když sdílíte své omezené zásoby baterií a munice pro přežití. Když jsou nepřátelé blízko, mohou jak Alan, tak Saga provést úhybný manévr, aby unikli nemilosrdným pronásledovatelům.

Odhalování tajemství mysli: Detektivní prvky

„Alan Wake II“ zahrnuje jedinečné zvraty s detektivními prvky. Když hrajete jako Saga Anderson, hráči mají vždy přístup do bezpečného místa bez nepřátel, nazývaného „Místo mysli“. Popisované společností Remedy jako „3D nabídka“, Místo mysli je vizuální reprezentace myšlenek Sagi. Uvnitř Místa mysli hráči spravují nástěnku, kde mohou propojovat stopy k sestavení hlavního tajemství a vytvářet profily postav pro sběr stop.

Stránky osudu: Odhalování vývoje příběhu

Jedním z opakujících se prvků z hry Alan Wake jsou stránky rukopisu: hráči najdou stránky rukopisu, které předpovídají nadcházející události v příběhu. Na rozdíl od předchozí hry má Alan Wake II systém dialogového stromu, který hráčům poskytuje ještě větší kontrolu nad se rozvíjejícím příběhem.