Koupit key Brick Rigs. Brick Rigs Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Brick Rigs key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Brick Rigs přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Brick Rigs V Čechách je Kč 136.06

Brick Rigs je fyzikální sandboxová hra, která vám umožňuje stavět, řídit a ničit téměř jakýkoliv typ vozidla, které si dokážete představit. Ať už se jedná o dragster, hasičský vůz, vysokozdvižný vozík, vrtulník, letadlo, vlak, loď nebo dokonce tank, pravděpodobně ho můžete postavit v Brick Rigs.

Tvůrčí Díla Komunity

Můžete také nahrávat své vlastní výtvory do dílny a sdílet je s komunitou. A pokud se vám nechce stavět, jednoduše si můžete stáhnout některý z více než 200 000 vytvořených děl, která již nahráli jiní hráči.

Režim Pro Více Hráčů

Režim pro více hráčů vám umožní zažít tuto fyziku společně s vašimi přáteli. Můžete pořádat závody, bourací derby, vzdušné souboje nebo nouzové scénáře. Pravidla jsou na vás!

Prozkoumejte Svět Brick Rigs

Ať už chcete stavět vlastní vozidla nebo stáhnout některý z více než 200 000 vytvořených děl, které již byly nahrány do dílny, zažijte dynamickou fyziku jízdy a ničení v Brick Rigs! Vyvinuto společností Fluppisoft.