Koupit key Cardboard Town. Cardboard Town Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Cardboard Town key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Cardboard Town přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Cardboard Town V Čechách je Kč 460.55

Město z Kartonu vás zve na okouzlující dobrodružství plné tajemství, puzzle a fascinujících postav. Vyvinuté studiem Dreamscape Studios, tato vzrušující hra slibuje přenést vás do magického světa zcela vytvořeného z lepenky. S jedinečnou kombinací dobrodružství a hádanek nabízí Město z Kartonu nezapomenutelný zážitek, který vás uchvátí.

Objevte kouzlo Města z Kartonu

Vložte se do role statečného hrdiny a pečlivě prozkoumejte Město z Kartonu, magický svět vytvořený s láskou, aby zachytil podstatu světa z lepenky. Od malebných domečků po majestátní hrady, každý kout tohoto okouzlujícího světa byl pečlivě navržen tak, aby oslnil vaše oči a ponořil vás do úchvatné atmosféry.

Řešte puzzle a výzvy

Během cesty Městem z Kartonu narazíte na řadu chytrých puzzle a výzev, které otestují vaše schopnosti řešení problémů. Každý puzzle je šikovně vytvořen tak, aby využil jedinečné vlastnosti lepenky a stimuloval vaši kreativitu. Manipulujte s prostředím, interagujte s objekty a odhalte skrytá tajemství, abyste postoupili ve hře.

Setkejte se s neobyčejnými postavami z lepenky

Ve Městě z Kartonu narazíte na okouzlující skupinu neobyčejných postav vyrobených z lepenky. Od rošťáckých koček až po moudré stvoření z lepenky, každá postava má svou vlastní osobnost a příběh, který vypráví. Užijte si zábavné rozhovory, splňujte mise a vytvářejte nezapomenutelná přátelství při prozkoumávání tohoto okouzlujícího světa.