Koupit key Dayz. Dayz Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Dayz key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Dayz přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Dayz V Čechách je Kč 339.41

Ošklivý Chernarus

Den Z. Jste jedním z lidí odolných vůči imunitě. Co budete dělat, abyste přežili, zatímco dostupné zdroje jsou omezené a omezené? Motivem každého hráče v této hře je přežití. Přežití bez ohledu na okolnosti. Pokud bojuje a zabíjí o zdroje, budiž.

Ve hře pro více hráčů, jako je DayZ, nepřátelství vždy číhá za rohem. Při úklidu zásob je tedy nutné mít otevřené oko. Musí být učiněna opravdu tvrdá a pečlivě vypočítaná rozhodnutí, aby se předešlo malým chybám, které mohou být v ošklivém Černaru smrtelné. Počasí je nevlídné a prostředí se nebezpečně hemží dravci a nakaženými. Jedná se o hru dovednosti, přežití, emocí a neustálého boje.

Pozor, je čas zabíjet!

Při absenci vestavěného tutoriálu, mělkých tipů nebo dokonce waypointů je hráč zcela ponechán svým osobním rozhodnutím a instinktům přežití. Aby byla situace směšnější, hra neposkytuje další životy ani možnost uložit hru. V tomto ohledu to vyžaduje střízlivost a přesnost v každém jednotlivém rozhodnutí hráče. Koneckonců, hlavním cílem v tomto světě hrůzy a smrti je přežití co nejdéle a jakýmikoli nezbytnými prostředky. V tomto ošklivém a násilném terénu otevřeného světa; buď je to zabito, nebo být zabit, protože selhání znamená celkovou ztrátu a nový začátek. Udržujte svou mysl bystrou díky laserově přesnému zaostřování během hry. Říkají, že na všechno je čas, tady v Chernarusu je čas zabíjet!