Koupit key Diablo 2 Resurrected. Diablo 2 Resurrected Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Diablo 2 Resurrected key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Diablo 2 Resurrected přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Diablo 2 Resurrected V Čechách je Kč 322.37

Diablo 2 Resurrected je blížící se akční videohra na hraní rolí, kterou společně vyvinuly společnosti Vicarious Visions a Blizzard Entertainment. Hru vydala společnost Blizzard Entertainment. Jedná se o remaster Diablo II (2000) a jeho vývoj Lord of Destruction (2001). Vydání hry Diablo 2 Resurrected je plánováno na Nintendo Switch, Windows, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X spolu s Series S.

Vývoj

Vývoj hry Diablo II: Resurrection byl zahájen kolem roku 2019 jako společné úsilí zástupců Vicarious Visions a týmu Blizzard Diablo v té době jako doplňku pod sourozencem Activision společnosti Blizzard. V souladu s J. Allenem Brackem, prezidentem Blizzardu, měl Vicarious na starosti správu uživatelského rozhraní hry, zatímco Blizzard řídil herní engine a také kombinační funkce remasteru Battle.net.

Asi měsíc před únorovým vyhlášením hry Diablo II: Resurrection uvedla společnost Activision, že Vicarious byl přemístěn a přesunut do struktury společnosti Blizzard. Brack potvrdil, že tento krok byl důsledkem toho, že Vicarious měl v tuto chvíli komplexní informace o sérii Diablo, takže by nejen pokračovali v poskytování podpory pro Resurrected, ale také pro Diablo IV a další vlastnosti Blizzardu. Kvůli ztrátě herního kódu si nebyli jisti, zda by bylo možné vyvinout remaster hry. Naštěstí se jim podařilo obnovit většinu dat a vytvořit remaster hry s vylepšeným vizuálem a grafikou.

Dvě hry v jedné

Hra Diablo II Resurrected obsahuje veškerý obsah ze čtyř akcí v Diablo II spolu s jedním aktem z jejího vývoje, Diablo IILord of Destruction. Jeho vývoj přichází také s hordou nového obsahu, včetně nových položek, dvou extra hratelných lekcí, éterických předmětů, run a runových slov a mnoha dalších. Nyní hra připomíná hráčům používání dovednostních bodů a také připomíná, že přidělení dovednostního bodu je věčné. Remaster umožní hráčům importovat uložené složky z původního Diabla II a od tohoto bodu pokračovat. Hra přináší nové a vylepšené funkce, díky nimž mohou hráči sdílet položky mezi sebou díky přidání sdílené skrýš na rozdíl od předchozí hry, kde by mezek urychlila výměnu. Při zachování původních funkcí hry nové funkce dělají hru vzrušující díky vylepšenému vizuálu a 3D modelu.