Koupit key DOOM Eternal. DOOM Eternal Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte DOOM Eternal key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát DOOM Eternal přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč DOOM Eternal V Čechách je Kč 133.27

DOOM Eternal je připravovaná videohra z pohledu první osoby (FPS), kterou vyvinula společnost Id Software. Bethesda Softworks je vydavatelem hry. Jedná se o pokračování Doom, které vyšlo v roce 2016.

Platforma pro hraní DOOM Eternal

Bethesda platformy neoznámila; Hráči však mohou bezpečně očekávat vydání pro PC, Xbox One i Play Station 4. Je také velká šance, že to lidé na Switch uvidí, vzhledem k tomu, že jeho předchůdce byl spuštěn na platformě Nintendo.

Hratelnost

Hráč opět převezme roli tichého, nejmenovaného vesmírného mariňáka v obleku šedozeleného brnění, který poté, co byl hoden na prodlouženou cestu do částí, které nejsou známy jako odměna hráče za trhání a protrhávání cesty skrz Marsova démonická invaze se ocitne transportována na Zemi. Pouze to, že je to peklo na Zemi, protože Legie pekla, známé jako kruté, vtrhly do rodiště lidstva.

Pekelné legie

Legie pekla zničily vše, čím Země kdysi byla. Obvykle nezůstane nikdo, kdo by zachránil, a nic, co by měl chránit. Teď už zbývá jen pomsta. Jako pomstu hráč používá holé ruce, motorové pily a zbraně.

Funkce

Bethesda uvedla, že tato hra poskytne hektičtější akci než její předchůdce. DOOM Eternal bude mít silnější DOOM Slayer plus více nepřátel než dříve. Hra se tentokrát odehraje na Zemi; jeho předchůdce nechal hráče bojovat s nepřáteli na Marsu a Pekle.

Brokovnice jsou lepší

Zbraň, kterou si Doom Slayer v propagačních materiálech vybral, je dvouhlavňová brokovnice.

Lightning Bruiser

Vývojáři tvrdili, že budou klást větší důraz na rychlost a sílu hry Doom Slayer. Funkce bude určitě více, ale fanoušci to zjistí až v srpnu během QuakeConu.

Kdy se fanoušci dozvědí více o hře?

Bethesda oznámila během Electronic Entertainment Expo úplné odhalení hry bude 10. srpna během QuakeConu.