Koupit key EA Sports UFC 5. EA Sports UFC 5 Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte EA Sports UFC 5 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát EA Sports UFC 5 přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč EA Sports UFC 5 V Čechách je Kč 1221.54

Společnosti Electronic Arts Inc. a UFC®, přední organizace smíšených bojových umění na světě, vydaly EA SPORTS™ UFC® 5. Přichází na engine Frostbite™ poprvé v historii série, hra nabízí pečlivě zpracované podoby bojovníků a plynulý výkon 60 snímků za sekundu.

Poškození a Realismus

Poškození v UFC 5 je zobrazeno s vizuálními detaily a přesností odpovídajícími skutečnému sportu. S více než 64 000 možnými kombinacemi poškození obličejů, novou fyzikou tekutin a částicovými systémy krve a potu se vzhled bojovníka mění během celého boje. S funkcí Authentic Damage ve skutečném systému dopadu bude způsobení řezu do oka soupeře snižovat jejich přesnost v úderech a blokování kvůli kompromitovanému vidění, a vyvolání zranění lýtka bude omezením mobility. V UFC 5 hráči vstupují do světoznámého oktagonu® s navýšenou strategickou hloubkou a realističností smíšených bojových umění (MMA).

„UFC 5 má nejmodernější funkce, jaké jsme kdy viděli v titulu bojových sportů…“

„UFC 5 má nejmodernější funkce, jaké jsme kdy viděli v titulu bojových sportů, a EA přeneslo každý aspekt této hry na vyšší úroveň,“ říká Tracey Bleczinski, SVP Global Consumer Products na UFC. „S každou novou iterací série EA SPORTS UFC je naším cílem vytvořit zábavnou a atraktivní hru, která nabízí větší realismus a hlubší, poutavější zážitek z UFC. EA SPORTS opět nastavilo standard pro bojové sportovní hry a doručilo knockout s UFC 5, nejlepší verzí hry dosud.“

„Energie od našich vášnivých fanoušků a spolupráce s UFC nám pomohly dosáhnout posunu v MMA hratelnosti…“

„Energie od našich vášnivých fanoušků a spolupráce s UFC nám pomohly dosáhnout posunu v MMA hratelnosti,“ říká Nate McDonald, hlavní producent UFC 5. „Frostbite a Real Impact System jsou hrou změnící, a když se spojí s debuty Cinematic K.O. Replay, Seamless Submissions a zážitkem z Fight Week poháněným skutečným světem, UFC 5 je tak reálné, jak jen to jde.“

UFC 5 je nabit funkcemi, včetně:

Cinematic K.O. Replay

Závěrečné závěry jsou prezentovány s intenzivními, věrnými sportovními vizuály a zvýšeným vzrušením. Představeno v super pomalém pohybu s kinematografickými úhly a osvětlením, zvýraznění skutečných okamžiků znovu zachycuje dramatický prvek UFC. To je pouze jedna z mnoha vzrušujících novinek ve velkých prezentacích UFC 5.

Seamless Submissions

Premiéra mechaniky Seamless Submissions zdokonaluje grapplingový systém s rychlejšími přechody a žádnými mini-hrami k maximalizaci plynulosti hry. Grapple Assist pomáhá začátečníkům, zatímco veteráni se ponořují do jeho hloubky. Seamless Submissions zajišťuje hladší, autentičtější zážitek ze země pro fanoušky grapplingu.

Fight Week

UFC 5 představí aktualizovanou živou službu úzce propojenou s průběhem událostí sportu, přinášející funkce jako Fight Week a Fight Picks propojené s reálnými událostmi UFC.

Online Career Mode

Online Career zahrnuje dovednostní dohazování, postup v divizích a honbu za tituly ve čtyřech divizích. Hráči mohou soutěžit s různými vytvořenými bojovníky v každé divizi, což umožňuje hráčům předvést různé vlastní úpravy postav a věci Vanity.

Doctor’s Checks and Stoppages

Významné zranění může vést k tomu, že rozhodčí zastaví zápas pro lékařské posouzení. Nedokázat se chránit před poškozením může vést k lékařskému zastavení, což přidává autentické strategické výzvy pro hráče pod zvýšeným tlakem.

New Strikes and Hit Reactions

Nové animace úderů napodobují profesionální těžké údery a kickboxery, zahrnující různé ground-and-pound lokty, rotující pohyby, tělesné údery a údery do lýtka. Navíc animace reakcí na údery a fyzika dopadu zvyšují ponoření hráče.

Alter Egos

Alter Egos představuje nové verze nejlepších bojovníků, ukazující klíčové okamžiky jejich kariéry, unikátní vzhledy a příbuzné dovednosti.