Koupit key EA Sports WRC 2023. EA Sports WRC 2023 Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte EA Sports WRC 2023 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát EA Sports WRC 2023 přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč EA Sports WRC 2023 V Čechách je Kč 778.62

Ponořte se do vzrušení světa rally s EA SPORTS WRC 2023, nejnovějším přírůstkem do úspěšné série her WRC. V této hře mohou hráči zažít autentický profesionální zážitek z rally, kdy vedou svůj tým k vítězství proti nejlepším rallyeovým jezdcům, autům a týmům světa.

Vytvořte si své dědictví

Prvním krokem v EA SPORTS WRC 2023 je rozhodnutí, kde na žebříčku WRC začít svou první sezónu. Hráči mohou začít v kategorii Junior WRC, kde jsou vozy Rally3 skvělým vstupním bodem pro nové hráče. Alternativně mohou hráči začít v WRC 2 nebo skočit rovnou do hlubin s vozy Rally1 v nejvyšší soutěžní třídě.

Vytvořte si vlastní rally tým

Po zvolení třídy začnou hráči proces vytváření vlastního rally týmu. Začíná to brandingem týmu, včetně jména a barev, před setkáním se hlavním inženýrem a dobrodincem.

Kalendář udržuje přehled o všem

Kalendář sleduje všechny nadcházející rallye, speciální události, významné milníky a mnohem více. Hráči nejenže budou moci řídit mnoho aut z rallyeového světa, ale také si budou moci postavit a přizpůsobit vlastní auto, skutečně zanechávajíce otisk v rallyové historii.

Navrhněte si vlastní rally vůz

V první polovině 2000. let navázal Colin McRae na svá léta rallyových úspěchů ambiciózním projektem vytvoření zcela nového rallyového vozu, McRae R4. Hráči mohou řídit McRae R4 ve hře EA SPORTS WRC (zde naleznete kompletní seznam vozů), a mohou také následovat Colinovy kroky tím, že navrhnou a vyvinou svůj vlastní moderní rallyový vůz od základů.

Prožijte okamžiky z historie WRC

Během posledních 50 let FIA World Rally Championship jsme viděli nespočet úchvatných a ikonických okamžiků, od převládajících výkonů po hrdinské závody o zotavení. Mnoho z nich může být zažito na vlastní kůži v režimu „Moments“, zatímco se dozvídají více o historii sportu a udržují krok s současnou érou WRC.