Koupit key F1 23. F1 23 Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte F1 23 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát F1 23 přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč F1 23 V Čechách je Kč 389.19

Připravte se zapálit vášeň pro závodění ve fascinujícím světě F1® 23, oficiálního videohry Mistrovství světa Formule 1 FIA 2023. Vyvinuto firmou EA SPORTS™, toto hra přepisuje žánr závodů se vzrušující akcí a poutavým zážitkem, který vás postaví za volant nejrychlejších aut na světě.

Bod Brzdění: Odhalen Nový Kapitola

Vstupte do dobrodružství, které slibuje vysokou rychlost a vášnivé rivalství v novém a rozšířeném režimu „Bod Brzdění“. V této poutavé příběhové kampani budete prožívat okamžiky slávy a výzvy z Formule 1, zatímco se budete pohybovat neúprosným světem soutěže. Učiňte strategická rozhodnutí, vytvořte spojenectví a postavte se výzvám, které budou testovat vaši odhodlanost jak na trati, tak mimo ni.

Ovládněte Umění Precision

Staňte se skutečným mistrem rychlosti tím, že budete posledním, kdo brzdí v napínavých závodech, které vyžadují rychlé rozhodování. Držíte-li virtuální volant, uslyšíte zvuk větru, když budete závodit po rovných úsecích a čelit nebezpečným zatáčkám. Podrobná grafika a fyzika F1® 23 zachycují podstatu každé trati a nabízejí nezakoupenou úroveň realismu.

Vaše Cesta, Vaše Pravidla

Ať už jste zkušeným veteránem nebo nováčkem ve světě závodů, F1® 23 nabízí přizpůsobitelné obtížnostní úrovně, aby zajistil vzrušující zážitek, který odpovídá vaší úrovni dovedností. Ponořte se do kariérního režimu, kde postupujete v žebříčku, abyste se stali legendou ve světě závodů, nebo vyzvěte své přátele v napínavých vícehráčských závodech, které ukáží vaše schopnosti za volantem na světovém jevišti.

Ponoření do Slávy Formule 1

Od řevu motorů až po potlesk diváků, F1® 23 přináší zvuky a obrazy Formule 1 jako nikdy předtím. Ponořte se do napínavé atmosféry každého víkendu závodů, od ikonických tratí až po legendární týmy a jezdce Mistrovství světa Formule 1 FIA 2023.

Nejvýše Napnutý Zážitek ze Závodění Čeká na Vás

Ať už jste vášnivým fanouškem Formule 1 nebo občasným hráčem, který hledá vzrušení vysokých rychlostí, F1® 23 nabízí nepřekonatelný zážitek, který spojuje nejmodernější technologii s bohatou historií Formule 1. Připoutejte se, dejte plyn a připravte se být posledním, kdo brzdí v napínavém světě F1® 23.