Koupit key Granblue Fantasy Relink. Granblue Fantasy Relink Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Granblue Fantasy Relink key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Granblue Fantasy Relink přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Granblue Fantasy Relink V Čechách je Kč 746.59

Vítejte ve kouzelném světě „Granblue Fantasy Relink“ – vzrušující akční RPG, které se odehrává v Nebeském Království, kde mnoho ostrovů pluje na obrovské modré ploše. Převezměte roli kapitána vzdušné posádky, doprovázené nápříkladným malým drakem jménem Vyrn a mladou dívkou s tajemnými schopnostmi zvanou Lyria. Společně plujete s pestrým souborem posádky, včetně králů a podivínů, směrem k Estalucii, bájný ostrov za koncem nebes.

Odhalte Tajemství Zegagrande Skydom

Na Zegagrande Skydom jsou ostrovy chráněny mocnými bytostmi známými jako pradávná zvířata, a vítr nese pověsti o tajemné organizaci známé jako Církev Avia. Odkryjte síť intrik sahajících daleko za hranice Zegagrande a zapojte se do boje o osud Nebeského Království samotného.

Hratelnost

Zapojte se do soubojů v reálném čase s čtyřčlenným týmem v tomto akčním RPG – vyberte z rozmanitého souboru vzdušných plavců, každý s vlastními unikátními zbraněmi, dovednostmi a bojovými styly. Spolupráce je klíčem k úspěchu, s týmovými mechanismy jako Linkové Útoky a Řetězové Výbuchy, abyste vám pomohli s drtícími nepřáteli ve spektakulárním stylu. Zvládněte úkoly sami nebo s pomocí ostatních v až 4-hráčském kooperativním módu a sestřelte zrádné nepřátele pro získání vzácné kořisti a další vylepšení vaší výbavy. Každý nepřítel a formace týmu má své vlastní síly a slabiny – klíčem k vítězství je pochopení, jak tyto části dohromady zapadají.

Není váš šálek čaje rychlý boj?

Režimy asistence mohou poskytnout dostupnost pro hráče na všech úrovních dovedností. Zapněte Plnou Asistenci, aby všechny akce byly prováděny automaticky během boje!

Prozkoumejte Bohatou Historii Nebeského Království

Nebeské Království je bohaté na příběh a historii. Prohlížejte si Lyriin zápisník kdykoliv během hry pro přístup k pokladnici zápisů o lidech světa, místech a mnohem více. Kromě rozmanité nabídky vedlejších úkolů vám Epizody Osudu umožní ponořit se do pozadí každého člena vaší posádky!

Vyvinuto společností Cygames, Inc.