Koupit key GTA 5. GTA 5 Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte GTA 5 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát GTA 5 přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč GTA 5 V Čechách je Kč 71.48

GTA 5 si můžete také zakoupit a aktivovat pomocí klíče Rockstar nebo klíče Epic Games

Grand Theft Auto V je pátým hlavním pokračováním neuvěřitelně populární série Grand Theft Auto (také známé jako GTA) vytvořené a vydané různými studiemi Rockstar. Hra byla vydána v roce 2013 na platformách Playstation a Xbox a následující rok byla znovu vydána pro PS3 a Xbox One. GTA V bylo pro PC k dispozici až v roce 2015. Přichází pět let po vydání GTA IV v roce 2008.

Nastavení

Stejně jako podstata her GTA, GTA V umožňuje hráči volný pohyb, což znamená, že může prozkoumávat nastavení a krajinu. Tato funkce je však obvykle k dispozici až po dosažení určitého bodu v hlavním grafu. Hráči mohou volně prozkoumat San Andreas s jeho venkovem a hlavním městem Los Santos, přičemž obě místa čerpají velkou inspiraci z Kalifornie a Los Angeles. Hráči si mohou vybrat mezi třemi hlavními postavami, kteří jsou zločinci a snaží se zlikvidovat komplikovanou loupež. Zatímco během hlavní hry děj určuje, kým hráč musí být, ve volném roamingu je možné jednoduše střídat mezi každým zločincem a jeho různými místy v té době.

Hratelnost

Jako mnoho akčních videoher je možné GTA V hrát v první nebo třetí osobě. V návaznosti na nastavení předchozích her v sérii hledaný systém informuje hráče o tom, jakou agresi by měl očekávat od orgánů činných v trestním řízení. To nakonec klesá a stoupá v závislosti na množství a závažnosti spáchaných zločinů. Může se pohybovat od jednoho policejního auta, které je pronásleduje, až po celou skupinu. Existuje online režim, který umožňuje hráčům soutěžit a spolupracovat po celém světě.