Koupit key Little Nightmares 3. Little Nightmares 3 Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Little Nightmares 3 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Little Nightmares 3 přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Little Nightmares 3 V Čechách je Kč 875.98

Ponořte se do nového dobrodružství ve zkresleném světě Little Nightmares III, kde se hranice mezi realitou a noční můrou rozmazávají. Prozkoumejte děsivé krajiny Spirály, kde nebezpečí číhá za každým rohem a přežití závisí na chytrosti a spolupráci.

Přežijte nebezpečí Spirály

UVězněni v záhadné Spirále, sledujte vzrušující cestu Lowa a Alone, dvou přátel spojených společným touhou po útěku. Navigujte nebezpečným světem plným děsivých iluzí a nadpřirozených nepřátel, vyhýbejte se temným silám číhajícím v šeru.

Čelte svým dětským strachům společně

Poprvé v sérii čelte svým nejhlubším dětským strachům společně se spolehlivým společníkem. Zapojte se do online spolupráce a budujte pevné pouto s přítelem, nebo vydejte se sám se intuitivním společníkem AI po boku. Postavte se děsivému neznámu a odhalte tajemství skrytá v srdci Spirály.

Ovládněte umění přežití

Vyberte si svého mistra ze svěžího páru postav, z nichž každá je vybavena vlastním arzenálem nástrojů a charakteristických dovedností. Řešte složité hádanky, klamte lstivé nepřátele a využívejte sílu spolupráce při boji proti zrádným obyvatelům tohoto děsivého světa.

Cestujte skrze zkreslená království

Procestujte nadreálné oblasti Spirály, spojení dystopických říší plných podivností a hrůzy. Prozkoumejte krajiny tak různorodé jako tajemná poušť Necropolis, znepokojující lunapark, temné chodby průmyslové noční můry a mnohem víc. Utíkejte před novou řadou nepřátel, od hrozivých brouků po obří miminko, zatímco bojujete o šanci na svobodu.

Odhalte tajemství Lowa a Alone

Setkejte se s tajemnými postavami Lowa a Alone, dvěma dušemi spletenými do příběhu o temnotě a spáse. Objevte fascinující tajemství za chlapcem skrytým za vráním maskou a dívkou se copánky, zatímco se navigujete skrz tajemství Spirály. Vedejte je skrz nebezpečný neznámý, zatímco bojují o odhalení tajemství obklopujících skrytou únikovou cestu z „Nicoty“.