Koupit key Mass Effect Legendary Edition. Mass Effect Legendary Edition Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Mass Effect Legendary Edition key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Mass Effect Legendary Edition přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Mass Effect Legendary Edition V Čechách je Kč 153.81

Mass Effect Legendary Edition vám poskytne fantastický zážitek plný podrobného a bohatého vesmíru. Zde můžete činit rozhodnutí, která vedou k vážným důsledkům. Vývojáři her, BioWare, Blind Squirrel a Abstraction Games, si kladou za cíl poskytnout vám poutavou interaktivní příběhovou hru plnou akce, která buší srdce.

Co od hry očekávat

Kromě toho, že máte konečnou kontrolu nad výsledkem hry, si můžete užít více funkcí. Tyto funkce zajišťují plnou interakci se hrou a postavou. Níže jsou uvedeny některé funkce, na které je třeba dávat pozor.

Prožijte znovu kinematografickou ságu

Hru si můžete přizpůsobit získáním promo balíčků, zbraní a brnění. Předělaná nová generace nabízí vizuály 4K UHD s vylepšenými modely, efektem, hloubkou ostrosti, odstíny a osvětlením. Vizuální upgrade přispívá ke zlepšení výkonu a grafických možností hry.

Volba reflexe

Tato hra vám umožňuje provádět vlastní volby na cestách. Všechna vaše rozhodnutí mají dopad na výsledek vašich vztahů, bitev a misí. Vaše volby nakonec ovlivní osud galaxie.

The Legend of Shepherd

Užijete si neomezené přizpůsobování postav od dovedností přes vzhled až po personalizovaný arzenál. Po dokončení vytváření postavy pokračujete v vedení průzkumné jednotky po galaxii. Nová přizpůsobení zahrnují barvu očí, vlasy, tóny pleti a make -up. Kromě přizpůsobení postavy si můžete užít i nová vylepšení hry. Tyto zahrnují:

  • Lepší ovládání Mako
  • Herní kamery
  • Chování obalu
  • Chování týmu
  • Zvukové efekty
  • Zamíření a vyvážení zbraní

Co je speciální

Legendary Edition přináší mnoho změn trilogie Mass Effect. Trilogie obsahuje Mass Effect 1, 2 a 3. The Legendary Edition ovlivňuje celou atmosféru a náladu zlepšením pocitu z prostředí. Vyvážení ovládacích prvků a přestřelky Mako přináší konzistentní zážitek. Jedna věc, kterou Legendary Edition vynechává, je režim pro více hráčů. Důvodem je, že vytvoření a uvedení na moderní publikum bude trvat déle.

Konečný záběr

Mass Effect Legendary Edition je jednou z nejatraktivnějších her s rozlišením až 4K při 60 fps. Vylepšená hloubka pole, aktualizované ovládací prvky a vylepšená fyzika poskytují všem hráčům Mass Effect nový zážitek. Absence hry pro více hráčů zajišťuje, že nenastanou žádné výzvy. Některé se mohou objevit kvůli crossplay a očekávání hráčů. Legendary Edition je již úspěšná, protože pragmatický přístup BioWare prochází všemi nepředvídanými překážkami.