Koupit key NHL 24. NHL 24 Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte NHL 24 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát NHL 24 přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč NHL 24 V Čechách je Kč 1288.11

Pro fanoušky hokeje, připravte se! NHL 24 přináší nový nádech do série a láme stereotyp mezi NHL 20 a NHL 23. S několika významnými novými nápady a podstatně tvrdšími nárazy hráčů obnovuje vzrušení na ledě. Bohužel, ačkoliv hratelnost působí aktualizovaně, s módovou nabídkou je to jako vždy – spíše standardní.

Udržitelný tlak: Nový Prvek

To, co opravdu přináší zpět do hokeje letos, je nový systém Udržitelného Tlaku. Když útočící tým setrvává v útočné zóně, postupně si buduje tlakový ukazatel. Jakmile je ukazatel plný, získají zvýšení přesnosti a rychlosti při přihrávkách, zatímco obrana musí zvládat rychlejší úbytky vytrvalosti. Toto přináší do série vrstvu vzrušení, kterou potřebovala už dlouho.

Chytře využívat tento cyklus vyčerpání a využívat ho ve svůj prospěch může vést k opravdovému pocitu naléhavosti v rozhodujících momentech. Nelze popřít, že nový Výfukový Motor jasně favorizuje tým útočící, ale není nutně tak přemrštěný, jak to zní, protože vyplnění tlakového ukazatele trvá čas, což dává obraně dost času, aby to zastavila, a efekt je dočasný. Prostě tu není nic, co by vyvažovalo zpětné účinky, s nimiž se musí obrana vypořádat.

Odměna pro Obranu

Útok je odměněn za udržování tlaku v útočné zóně, tak proč by obrana neměla být odměněna, čím déle úspěšně chrání branku? K tomuto novému systému chybí více vyvážení. S těmito výhradami je to však mechanika, kterou rozhodně mám rád, a opravdu doufám, že je to něco, co se rozšíří příští rok. Ovlivňuje hru mnohem více než nudný systém X-Faktoru představený v NHL 22.

Momentum a Risk/Belohnung Strategie

Subtilní změnou letoška, kterou jsem si oblíbil, je nový systém fyziky založený na kontaktu. Tělesné zákroky vyžadují tentokrát více úsilí, protože musíte zátěžovat zákrok podržením pravého joysticku, než ho můžete provést. To znamená, že hráči teď mají opravdový pocit hmotnosti a momentu, kdy se řítí po ledu, což dělá každý zákrok příjemným a křupavým. Dokonce tu je i strategie risk/belohnung, protože se zatakneme na ledu a vystavíme se, pokud nespojíme zákrok. Možná to zní jako malá změna na povrchu, ale zjistil jsem, že mě to opravdu motivovalo přehodnotit svůj herní styl podle toho, jak se zápas vyvíjí.

Vision Passing: Teoreticky Geniální

NHL 24 představuje také Vision Passing, který zobrazuje ikonu tlačítka obličejů nad hlavami spoluhráčů, abyste měli více kontroly nad svými přihrávkami kdekoli na ledě. Je to skvělý nápad… v teorii. V praxi musíte držet tlačítko přihrávky, hledat dobrou příležitost k přihrávce, vizuálně si zaregistrovat, která ikona tlačítka obličejů odpovídá spoluhráči, kterému se snažíte přihrát, a to všechno při pokusu vyhnout se soupeřům – je to noční můra multitaskingu. Ve skutečnosti to narušilo mou hru moment od momentu, protože obrazovka vypadala úplně nerozluštitelně v pohybu. Nemohu ani začít počítat, kolikrát jsem byl odstrčený do mantinelů nebo svalený na zem, protože jsem byl příliš zaměstnán hledáním správného tlačítka. Hůře je, že bylo dost situací, kdy jsem zamíchal tlačítky obličejů a pokazil jednoduchou hru kvůli vizuálnímu zmatku.

HUT Moments: Čerstvé Přídavky

Naštěstí letos existuje herní mód, který je skutečně nový pro NHL. HUT Moments vám umožňuje prožít ikonické okamžiky v hokeji způsobem velmi srovnatelným s Jordan Challenge nebo Mamba Moments v sérii NBA 2K. Při spuštění můžete hrát historický backhandový gól Marie-Philip Poulin, který dosáhla dříve letos, nebo cítit tlak na replikaci Sidney Crosbyho úžasné výhry ve střelbě na bránu proti Montreal Canadiens v roce 2005. Obvykle nejsem příznivcem těchto režimů, protože v nich nespatřuji moc zábavy v opakování toho, co už někdo jiný udělal, ale je hezké vidět nějakou hokejovou historii prezentovanou interaktivním způsobem. Není to zcela revoluční přídavek, ale je to nový režim, který má smysl – což je víc, než se dá říct o všem ostatním.

Kariérní Režim a Další Aktualizace

A to efektivně shrnuje změny v NHL 24 kromě očekávaných aktualizací soupisek. Offline módy zůstávají téměř identické s loňským rokem, přičemž největší obětí této nedostatku inovací je kariérní režim Be a Pro, který naposledy viděl velký refresh v NHL 21. Filmové sekvence stále mají nepřirozené animace a žádný dabing, což jim dává podivnou vibrační atmosféru, jako kdybyste sledovali animatroniky v zábavním parku předstírat konverzaci. Ostatní sportovní hry, jako například série NBA 2K a (dříve) série FIFA, mají mnohem více zapojené, filmové kampaně pro jednoho hráče, a říct, že Be a Pro je zastaralá ve srovnání, je obrovské podhodnocení. Postupovat kariérou v osobním hokejovém životě by mělo být poutavé, ale Be a Pro dokáže pouze nudit.

Zbytek aktualizací míří ve špatném směru. World of Chel dostává letos hlavní změnu, protože již neodblokováváte nové vybavení otevíráním hokejových tašek plných náhodné kořisti. Místo loot boxů je tu – počkejte na to – battle pass! Už bylo hodně řečeno o únavě z battle pass a o tom, jak hry bojují o naši neustálou pozornost a závazek, takže se do této debaty nebudu pouštět znovu. Budu jen upřímný: pokud je tento první sezóna něčím, co může být vzorem, premium battle pass bude vhodný pouze pro nejoddanější fanoušky World of Chel, kteří by tam už tak trávili většinu svého času.

Je postupovat battle passem lepší než spoléhat se na štěstím závislé hokejové tašky? Určitě, předpokládám. Ale první sezóna premium battle pass NHL 24 je daleko od dojímavé. Odměny za každý level působí spíše jako neinspirované nápady než lákavé stimuly. Některé nové oslavy gólů jsou roztomilé, ale upřímně, všechny unikátní odemykatelné sezónní vybavení jsem považoval za ošklivé. Velká část odměn je věnována různým barevným kamuflážím pokrytým lebkami, což je prostě nudné. A pak je tu Angry Turkey Facemask, který dává vaší postavě krocaní zobák, jen v případě, že chcete k hokeji trochu paliva pro noční můry. Jste odměněni sadou animovaného vybavení, když dokončíte všechny úrovně premium battle pass, ale i to je nudné ve svém designu.