Koupit key Phasmophobia. Phasmophobia Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Phasmophobia key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Phasmophobia přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Phasmophobia V Čechách je Kč 72.86

2728 / 5000
Vertaalresultaten

Úvod

Phasmophobia je akční hororová hra o přežití vytvořená a vydaná společností Kinetic Games. Jedná se o hru pro jednoho hráče, která také podporuje hraní ve virtuální realitě (VR). Hra se točí kolem kooperativního psychologického hororu, kde jako hráč vytvoříte tým paranormálních vyšetřovatelů, se kterými budete cestovat do strašidelných oblastí charakterizovaných mystickou aktivitou.

Hratelnost

Jako hráč ve hře budete muset převzít kontrolu nad jedním členem skupiny čtyř vyšetřovatelů paranormálních jevů najatých na lov duchů obývajících různé opuštěné budovy, jako jsou nemocnice, domy, školy a věznice. Ve hře můžete použít vybavení pro lov duchů k vyhledání a lokalizaci důkazů o existenci ducha, kterého hledáte se svým týmem. Phasmophobia představuje dvanáct různých typů duchů, z nichž každý má jiné chování. Primárním cílem není porazit mnoho duchů na konci hry, ale shromáždit o nich dostatek informací. Na konci každé úspěšné mise vašeho týmu budou hráči odměněni výplatou.

Hráči mohou komunikovat prostřednictvím hlasového chatu, na který duchové slyší a reagují na něj postupně. Vy a tým můžete při misi použít několik typů vybavení, včetně CCTV kamer, UV svítilen, krucifixů, teploměrů, čteček EMF a desek Ouija. Výše uvedené vybavení může sloužit pro účely vyšetřování, komunikace, shromažďování stop a bezpečnosti. Můžete se rozhodnout podpořit tým monitorováním jejich polohy pomocí pohybových senzorů a CCTV kamer z pohodlí kamionu nebo je doprovázet při strašidelných aktivitách a špinit si ruce.

Vlastnosti phasmophobia

Tato hra má několik funkcí, díky nimž je pro hráče atraktivní:
• Cross-Platform-Hra zahrnuje všechny hráče bez ohledu na to, zda mají VR nebo ne; proto se můžete bavit s přáteli, kteří mají VR, i s těmi, kteří ho nemají.
• Lákavé zážitky – Phasmophobia má dobrou a realistickou grafiku a zvuky. Má také minimální uživatelské rozhraní, které vám zajistí podmanivý zážitek, který vás udrží na nohou.
• Kooperativní hra pro více hráčů-hra vám umožní zapojit přátele, přičemž jsou k dispozici až čtyři postavy hráčů.
• Unikátní duchové – Phasmophobia má více než deset různých duchů, z nichž každý má jedinečné chování; každé vyšetřování, které vy a tým provedete, se proto bude lišit od ostatních.
• Vyšetřování – Využijte vybavení k lovu duchů, abyste našli stopy a shromáždili co nejvíce informací a důkazů, jaké můžete získat.
• Plné rozpoznávání hlasu – Využijte svůj skutečný hlas ke spojení s duchy. Poslouchají váš hlas pokaždé, když komunikujete prostřednictvím zasedání EVP Sessions a Ouija Boards.