Koupit key Red Dead Redemption 2. Red Dead Redemption 2 Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Red Dead Redemption 2 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Red Dead Redemption 2 přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Red Dead Redemption 2 V Čechách je Kč 219.45

Red Dead Redemption 2 lze také zakoupit a hrát na Rockstar Games a Epic Games. Kupte si klíč Rockstar nebo klíč Epic Games hned teď!

Hra se odehrává v Americe na začátku konce éry divokého západu. V tomto období se zákonodárci a lovci odměn snaží zbavit posledních gangů mimo zákon. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.

Děj

Zpackaná loupež v západním městě Blackwater donutí Arthura Morgana a jeho gang uprchnout. Federální agenti a někteří z nejlepších lovců odměn jsou na špičce. Aby Arthur a jeho gang mohli přežít, musí bojovat, loupit a krást v různých městech po celé zemi. Gang čelí hlubokým vnitřním divizím, které mu hrozí roztržením. Arthura tak čeká dilema, zda si vybrat mezi svými ideály, nebo zůstat loajální vůči gangu, kterému hodně dluží.

Hratelnost

Red Dead Redemption 2 přichází s novými zbraněmi, novými loveckými misemi odměn, hangouty gangů a dalšími. Hráči mají také volný přístup ke všem nejnovějším aktualizacím obsahu a vydaným vylepšením. Tato herní série prošla mnoha technickými a grafickými vylepšeními, aby poskytla hlubší ponoření. Vylepšila se v aspektech, jako je lepší okolní okluze, větší vzdálenosti kreslení, vylepšené odrazy, vylepšené textury trávy a kožešin, stíny s vyšším rozlišením a vysoce kvalitní globální osvětlení. Hráči hry Red Dead Redemption 2 budou mít také možnost spustit hru na obrazovkách s vysokým rozlišením 4K, širokoúhlými konfiguracemi a více monitory. Hra také podporuje podporu HDR a nyní běží na rychlejších obnovovacích kmitočtech. Red Dead Redemption 2 je i nadále považován za oblíbený mezi mnoha hráči, přičemž hra získala více než 175 cen roku.