Koupit key Remnant 2. Remnant 2 Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte Remnant 2 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát Remnant 2 přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč Remnant 2 V Čechách je Kč 426.24

Připravte se na svět plný neúprosných výzev a napínavých soubojů, kdy Gunfire Games, vývojář první části, představuje „Remnant 2“. Navazuje na úspěch svého předchůdce a přináší tento dlouho očekávaný titul do žánru akce a přežití na novou úroveň.

Odhalování tajemství

Hloubka v intrikujícím příběhu

Zasazený do postapokalyptického světa, kde se rozhraní mezi realitou a představivostí ztrácí, nabízí „Remnant 2“ komplexní příběh, který se odhaluje během vašeho průzkumu fragmentovaného světa. Zbytky lidskosti bojují proti nadpřirozeným silám a tajemným nepřátelům, kteří ohrožují jejich existenci. Procházejte bohatě zdobenými krajinami a odhalte tajemství, která spojují toto univerzum.

Dynamické kooperační expedice

Spojte síly pro přežití

Zúčastněte se napínavých bojů s přáteli nebo s umělou inteligencí řízenými společníky a spojte své síly k ovládnutí dosud nevídaných výzev. Díky vylepšeným mechanismům spolupráce podporuje „Remnant 2“ strategickou spolupráci a nabízí dynamické herní zážitky. Ať už koordinujete útoky nebo plánujete obranné strategie, vaše akce budou formovat průběh vaší cesty.

Vývoj bojového systému

Ovládnutí různých bojových stylů

Bojový systém v „Remnant 2“ se vyvíjí tak, aby nabídl různé bojové styly, čímž každý souboj činí napínavým a nepředvídatelným. Snadno přecházejte mezi boji na blízko, na dálku a magickými útoky, přizpůsobte se různým typům nepřátel. Získávejte nové schopnosti, zbraně a zbroje, abyste posílili svůj arzenál a porazili i ty nejnáročnější nepřátele.

Vizuální hrůza a ohromující krajiny

Objevujte okouzlující světy

Gunfire Games pečlivě tvoří vizuálně působivý svět, kde se strašidelné prvky a úchvatné krajiny střídají. Cestujte různými prostředími, od deformovaných městských ruin po éterické dimenze, každé pečlivě navržené k tomu, aby oslovilo vaše smysly.

Pozvání do dalšího dobrodružství

Vstupte do nového dobrodružství

„Remnant 2“ vyzývá hráče, aby se pustili do nového dobrodružství a přijali žánr akce a přežití způsobem, jaký dokáže pouze Gunfire Games. Když se hranice mezi realitou a noční můrou rozplývají, postavte se přicházející temnotě a najděte cestu k záchraně.