Koupit key The Lord of the Rings Return to Moria. The Lord of the Rings Return to Moria Steam PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte The Lord of the Rings Return to Moria key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát The Lord of the Rings Return to Moria přímo na Steam PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč The Lord of the Rings Return to Moria V Čechách je Kč 160.16

Prožijte vzrušující zážitek ve hře „Pán prstenů: Návrat do Morie“, napínavé hře o přežití a řemesle, zasazené do Čtvrtého věku Středozemě™, ikonickém fantasy světě vytvořeném J.R.R. Tolkienem.

Získání ztraceného království

Přijměte epickou výzvu znovuzískat legendární domov trpaslíků, Morii, skrytou pod Mlžnými horami. Pod vedením ušlechtilého Gimliho Zámkonoše převezmou hráči kontrolu nad skupinou trpaslíků, kteří musí sestoupit do dolů Morie, aby získali ztracené poklady.

Dynamicky generovaná trpasličí říše

Prozkoumejte dynamicky generované trpasličí říše v Morii, kde žádné dobrodružství není stejné, a průzkum lze provádět buď sami nebo online s druhy. Hráči mohou těžit, aby vytvořili lepší vybavení a zdroje, ale buďte opatrní, těžba vytváří hluk, který může probudit nebezpečí pod tichým dnem.

Stavba a obnova

Stavte pevné základy v temnotě, abyste se ochránili před hrozbami, které by mohly zničit pokrok trpaslíků. Oživte staré doly a zapalte jejich kovárny, aby bylo možné těžit nedotčené zdroje.

Průzkum

Sestupte do dolů Morie. Procedurálně generované prostředí je bohaté na zdroje a plné tajemství a nebezpečí, což poskytuje jedinečný zážitek pokaždé.

Spolupracující multiplayer

Vydávejte se dobrodružství sami nebo spolupracujte s přáteli v online kooperativním multiplayeru s až osmi hráči.

Legendární řemesla a průzkum

Uvolněte svou kreativitu tím, že vytvoříte legendární trpasličí zbroj, nástroje, zbraně a stavby, oživíte zapomenuté kovárny a odhalíte ztracená tajemství. Prozkoumejte hloubky dolů a objevte magické artefakty a fantastické materiály, které čekají na odhalení.

Vytvořte legendu trpaslíka

Staňte se součástí trpasličí legendy vytvořením vlastního trpaslíka ve vlastním tvůrce postav. Trpaslíci mohou být upraveni různými způsoby, aby vytvořili jedinečnou identitu trpaslíka. Poté během hraní mohou hráči najít a vytvářet zbroje a zbraně, aby dále zdokonalili svůj jedinečný styl a odvahu.