Koupit key FAR CRY 6. FAR CRY 6 Uplay PC klíč porovnání cen

Porovnejte ceny a nakupte FAR CRY 6 key levně! Po zakoupení vám game key umožní stáhnout, nainstalovat a hrát FAR CRY 6 přímo na Uplay PC.

Aktuální nejnižší cena za klíč FAR CRY 6 V Čechách je Kč 178.36

Far Cry 6 je připravovaná hra z pohledu první osoby, kterou navrhl Ubisoft Toronto. Jeho vydavatelem je Ubisoft a přichází jako šestý hlavní pokrok v herní sérii Far Cry. Očekává se, že hra bude oficiálně uvolněna pro veřejnost začátkem příštího roku, pravděpodobně 18. února.

Hra bude k dispozici pro Amazon Luna, Xbox One, Stadia, PlayStation 4 a PlayStation 5. Na platformu příští generace můžete upgradovat, aniž byste po spuštění utratili další náklady.

Děj se odehrává ve městě Yara, fiktivním karibském ostrově, kterému vládne prezident Anton Castillo. Kromě toho prezident vychovává Diega, jeho syna, aby následoval jeho učení a vychoval ho, aby se stal vůdcem příští generace. Budete tedy partyzánským válečníkem, který se pokusí sundat brutálního diktátora a jeho syna z moci. V důsledku toho udělejte národ Yara svobodným.

Čím je Far Cry 6 výjimečný?

Působivá hratelnost

Far Cry 6 navazuje na stejný herní formát z předchozí série Far Cry. Představuje hlavního odporného diktátora Yary Castilla a jeho syna Diega. Hodlá všemi možnými prostředky potlačit partyzánskou revoluci, přičemž Diego půjde po jeho stopách. Aby svrhli tento represivní režim, používají hráči k pronájmu provizorní zbraně, vozidla a Amigos.

Antagonista, ale nemilosrdný diktátor

Far Cry je obecně známý svými prohnanými antihrdiny. První série začala drastickým vybočením z řad obyčejného vůdce Josepha Seeda. Pokračovali s maniakálním králem Paganem Minem. Jinými slovy, série Far Cry má spoustu intenzivních osobností, díky nimž je hra působivá. S Antonem Castillem má několik složitostí.
Jako prezident Yary dal zemi pod svou přísnou kontrolu. Často používá brutální metody, aby získal to, co považuje za nejlepší. Byl zvolen za transformaci ekonomicky bojujícího ostrova zpět do jeho původní slávy. Udělá proto cokoli, aby dosáhl své vize.
Každý, kdo špatně mluví o jeho metodách, je zaokrouhlen a nucen pracovat jako otrok. Partyzánští bojovníci se tedy rozhodli jít do války, aby bojovali za svobodu běžných občanů a zachránili ráj před diktátorem. Díky tomu je tato hra docela zajímavá.

Tropické hřiště Yara

Děj Far Cry 6 je národ Yara, ráj ztracený v čase a nachází se v srdci Karibiku. Země má estetická a historická auta inspirovaná Kubou. Kromě toho je to hlavní město Esperanza a přichází jako první největší městské prostředí v herní sérii Far Cry, kterou jste kdy měli. Město bude hrát úplně jinou roli než předchozí série.

Národní diktátor umožňuje občanům porozumět potřebě silného vedení. V důsledku toho se zasekne ve středu revoluce. Jeho hlavním cílem je využít zdroje země k životu bez pomoci outsiderů, kteří mohou jmenovat své vědce a další racionální věci.

Je zajímavé, že vaše cesta ke zničení tohoto krutého režimu vás provede hustými městy ostrova, fantastickými džunglemi a elegantními plážemi. Můžete si tedy být jisti, že získáte nejdražší hřiště Far Cry, které je aktuální.

Vztah Castilla a jeho syna je ústřední fází.

Vztah mezi prezidentem Antonem a jeho synem Diegem tvoří podstatnou součást Far Cry 6. V zásadě dítě učí a upravuje, aby v budoucnu uspěl. Otázkou nyní je, půjde Diego v jeho šlépějích? To je to, co budete muset objevit v této nadcházející sérii Far Cry 6.

Hra zároveň dělá z Antona jednoho z nejzajímavějších padouchů, kteří dnes existují. Působí především jako starostlivý otec a mazaný a arogantní vůdce. Kromě toho předává svému milujícímu synovi zkroucené, urážlivé a brutální lekce.

Hrajte jako revoluční bojovník, Dani Rojas

V této herní sérii si budete moci vybrat, zda budete hrát jako muž nebo žena. V závislosti na vašem pohlaví bude Dani plně vyjádřen a zachycen. Dani Rojas vyhovuje požadavkům na postavu narozenou a vyrostlou na ostrově Yara. Postava je místní a vidí se jako součást revoluce. Někdo, kdo se může nechat strhnout v hnutí Liberty, aby sundal krutou vládu diktatury. Převezmete roli Daniho Rojase, partyzánského vojáka, který bojuje za osvobození Yary od diktátora. Konečným cílem je také pokus oživit národ zpět do jeho původní slávy.

Noví Amigové k pronájmu

Je to jeden z nejslavnějších a nejúspěšnějších prvků ve Far Cry 5 a vrací se se stylem. Najměte vojáky, kteří budou hlídat a urputně s vámi bojovat proti krutému vedení. V této sérii se zbraně k pronájmu budou jmenovat Amigos for Hire.
Spojte se s agenty umělé inteligence, kteří vám pomohou v bitvách. Najdete zde rozkošného mazlíčka jménem Chorizo ​​jako jednoho z nejvýznamnějších amigů a unaveného bývalého špiona KGB. Proto si můžete ke svým misím kdykoli přivolat nějakou zálohu.

Svět vertikality

Poprvé v se